Nazywam się Michał Opolski. Jestem absolwentem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, fotografią interesuję się od blisko dekady i pokrótce przedstawię moje podejście do uwieczniania chwil.

 

W każde stworzone przeze mnie zdjęcie wkładam dużo serca. Staram się odnaleźć nowe spojrzenie i uwiecznić piękno w każdym kadrze. Fotografia to już od wielu lat moja największa pasja. Nie ma znaczenia czy fotografuję ślub, portret, krajobraz, motoryzację czy wydarzenie społeczne. Każde ujęcie sprawia mi radość i pozwala spojrzeć na świat nieco inaczej.

 

Mam doświadczenie z zakresu fotografii ślubnej, okolicznościowej oraz portretowej. Wykonywałem także zdjęcia reklamowe na zlecenie restauracji i lokalu, dokumentowałem imprezy sylwestrowe oraz koncerty, realizowałem sesje personalne oraz reklamowe.

 

Jednak nie tylko fotografią człowiek żyje i mimo, że to do niej należy zaszczytne miejsce pośród wszystkich zainteresowań, to musi dzielić się moim czasem z innymi. Są wśród nich wieczory, w których towarzyszy mi dobra powieść, całodniowe wycieczki po górach, sklejanie modeli, czy naprawy oraz modyfikacje samochodów.

O mnie

Fotograf ślubny Lublin, Puławy, lubelskie, mazowieckie. Sesje artystyczne, ślubne, portretowe i okolicznościowe

Copyright © 2018 | Michał Opolski